Regał H05 firmy Svenbox – kandydat do małego biura

Zorganizowanie w pełni funkcjonalnego biura w małym pomieszczeniu wymaga sprytu i zdolności aranżacji wnętrz. Na każdym etapie wyboru mebli do biura trzeba sprawdzać ich wymiary, by nie doszło do sytuacji, w której szafa biurowa nie zmieści się lub zajmie zbyt dużo przestrzeni, sprawiając że będziemy musieli przeciskać się przez wąskie przejście, by dostać się do fotela i usiąść za biurkiem. Właśnie z myślą o osobach, które organizują swoje biuro w niedużym pomieszczeniu znaleźliśmy regał H05 firmy Svenbox. Postanowiliśmy przetestować go we własnym biurze i dzisiaj podzielimy się wnioskami, jakie wyciągnęliśmy po kilku miesiącach od zakupu regału.

Na pewno zdziwi was, że jest to regał narożnikowy, a nie zwyczajny, jak w większości biur. To przemyślany zabieg, ponieważ pozwala na zagospodarowanie przestrzeni w biurze w taki sposób, by zaoszczędzić jak najwięcej miejsca. Zamiast zajmować dużą część ściany, można wykorzystać do tego róg. Choć na pierwszy rzut oka nie wygląda, regał H05 jest bardzo pojemny. Spokojnie nada się do przechowywania dokumentacji firmowej w segregatorach czy teczkach.

Największym atutem tego regału jest jego wysokość, która wynosi nieco ponad 180 cm. Dzięki temu pozwala wykorzystać górną przestrzeń pomieszczenia, która w przypadku niskich mebli biurowych byłaby po prostu niezagospodarowana. Nie sposób też nie wspomnieć o wyglądzie regału, który spełnia wszelkie wymogi eleganckiego i nowoczesnego zarazem biura. Prosta, drewniana konstrukcja została odpowiednio oszlifowana, aby elegancko prezentować się za sprawą gładkich, okrągłych krawędzi. Można śmiało stwierdzić, że regał H05 to świetny wybór do biura kancelarii prawnej, ale również nowoczesnej firmy technologicznej. Naturalna, ciemna barwa drewna ma bowiem to do siebie, że pasuje zarówno do wnętrz utrzymanych w tradycyjnej, rustykalnej stylistyce, jak i tych inspirowanych oryginalnymi trendami.