Eleganckie krzesło Simple 108 – czy nadaje się do jadalni?

Co jakiś czas pytacie nas o opinię na temat konkretnych produktów ze sklepów meblowych. Ciężko jest nam recenzować meble, których nie możemy dotknąć i zobaczyć na żywo, nie mówiąc już o przetestowaniu ich we własnym mieszkaniu. Możemy jednak z czystym sumieniem powiedzieć kilka słów na temat mebli, z których korzystamy prywatnie, bo wiemy, czy są warte uwagi. Dzisiaj powiemy więc parę słów na temat krzesła Simple 108 w kontekście tego, czy jest to dobry wybór do jadalni.

Już przy pierwszym spojrzeniu na uwagę zasługuje elegancja, której temu krzesłu nie brakuje. Ciemne, drewniane nogi w połączeniu z szarym materiałem dają stonowany, ale bardzo nowoczesny wygląd. Fenomenalne jest też wykończenie samego oparcia w formie guzików – dzięki temu krzesło daje powiew świeżości ma swój charakter, w przeciwieństwie do zwykłych mebli o przewidywalnej fakturze.

Ocena krzesła do jadalni Simple 108

Wizualnie krzesło Simple 108 wypada bardzo dobrze – co jednak z jakością wykonania i funkcjonalnością w jadalni? W przypadku pierwszej rzeczy mamy do czynienia z naprawdę solidną pracą. Krzesło jest stabilne, widać że wykorzystano jakościowe, zdrowe drewno, a materiał jest ładnie obszyty i nie widać żadnych niedociągnięć. Jedyne, co mogłoby być lepsze, to szlifowanie spodu nóg krzesła, tak by nie obdzierały paneli. To jednak mały problem, bo wystarczy zamówić kosztujące kilkadziesiąt groszy podkładki gumowe zapobiegające rysowaniu podłogi.

Co do funkcjonalności, na pewno należy się ogromny plus za wygodę. Krzesło zapewnia wysokie oparcie, dzięki czemu świetnie sprawdza się nie tylko przy szybkich posiłkach, ale również rodzinnych imprezach, podczas których spędzamy w pozycji siedzącej kilka godzin. Siedzisko nie jest ani zbyt miękkie, ani zbyt twarde – w sam raz, by pozwolić nam na komfortowe korzystanie z jadalni. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że jest to duże krzesło, które zajmuje sporo miejsca. Nie będzie dobrym wyjściem, kiedy mamy maleńką jadalnię połączoną z kuchnią. W każdej innej sytuacji będzie najlepszym wyborem z możliwych.

Jeśli interesują cię dokładne parametry krzesła oraz jego aktualna cena, odwiedź sklep Centrum Krzeseł: https://www.centrumkrzesel.pl/krzeslo-simple-108-guziki/4038/p